obrzek domeku-home  logo-FB     asopis Kulturn studia

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


zs2019:zaklady_antropologie

Základy antropologie ZS 2019

Seznam seminářů (učebna D444):

14:00-15:30 LICHÝ

  1. 3. 10. 2019 - úvodní seminář
  2. 17. 10. 2019
    • Sókratés: Tereza Smičková, Lucie Ptáčková
    • Platón (ideje - podobenství o jeskyni), ideální stát: křečková Lucie
    • Kristýna Holanová, Radka Kulišová
    • Aristotelés - logika: Nikol Kubíková, Lucie Mítová
  3. 31. 10. 2019
    • Fyzická antropologie (E. Vlček): Kateřina Benešová
    • Darwin : Klára Černíková
    • L. H. Morgan (Pravěká společnost): Radka Koderová
  4. 14. 11. 2019
    • E. Tylor (Úvod do studia člověka a civilisace): Olga Korotkikh
    • J. G. Fraser (Zlatá ratolest): Tereza Drábová
    • Německá škola (Schebesta) (Mezi nejmenšími lidmi světa): Kateřina Tichá
  5. 28. 11. 2019
    • Americký difusionismus (Boas): Olga Nelbasova
    • Meadová (Coming of Age in Samoa): Pavlína Poklopová
    • Freeman (Margaret Mead and Samoa: The Making and Unmaking of an Anthropological Myth): Anička Ngoová
  6. 12. 12. 2019
    • Malinowski (Argonauts of the Western Pacific): Natálie Krobová
    • Evans-Pritchard (Theories of Primitive Religion): Diana Riedlová
    • Lévi-Strauss (Myšlení přírodních národů): Barbora Kocourková

14:00-15:30 SUDÝ

  1. 10. 10. 2019 - úvodní seminář
  2. 24. 10. 2019
    • Sókratés: Feldman Daniel
    • Platón (ideje - podobenství o jeskyni), ideální stát: Křečková Lucie, Kacafírek Jan
    • Aristotelés - logika: Sabrina Abbou, Lucie Kroupová
  3. 7. 11. 2019
    • Fyzická antropologie (E. Vlček): Epifanova
    • Darwin: Pečnikova, Baygainova
    • L. H. Morgan (Pravěká společnost): Celine Jana Krátká, Nikola Štucaurová
  4. 21. 11. 2019
    • E. Tylor (Úvod do studia člověka a civilisace): Dvořáčková Natalie, Kraffer Jan
    • J. G. Fraser (Zlatá ratolest): Valentýna Hynková
    • Německá škola (Schebesta) (Mezi nejmenšími lidmi světa): Evsiukova Alžběta
  5. 5. 12. 2019
    • Americký difusionismus (Boas): Adéla Vašátková, Julie Lustigova
    • Meadová (Coming of Age in Samoa): Nikol Orphanidou
    • Freeman (Margaret Mead and Samoa: The Making and Unmaking of an Anthropological Myth): Arina Kosianenko
  6. 19. 12. 2019
    • Malinowski (Argonauts of the Western Pacific): Beránek Tadeáš
    • Evans-Pritchard (Theories of Primitive Religion): Natálie Štréblová, Karolína Hošková
    • Lévi-Strauss (Myšlení přírodních národů): Maglenová Michaela, Kateřina Hanzelínová

evolucioniste-pribuzenstvi.pdf




Počet shlédnutí: 42

zs2019/zaklady_antropologie.txt · Poslední úprava: 10. 10. 2020 (01:32) (upraveno mimo DokuWiki)