obrzek domeku-home  logo-FB     asopis Kulturn studia

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


ustni_zkousky

http://zkousky.hks.re

Místo konání: E 313

Nejprve klikněte na Upravit stránku, pak se zapište vedle pomlčky. Nakonec klikněte na tlačítko Uložit.

Písemná zkouška - zapisujte se přes systém

Ústní zkoušky pro LS 2024

Nechoďte všichni najednou, ale odpočtěte si přibližný čas (1 zkoušení 10-15 minut).
Ústní zkoušky je možné se účastnit pouze tehdy, když už máte splněnou písemnou část zkoušky.

Ústní zkoušky z předmětu Geografie náboženství

úterý 4. června 2024 od 9:30 v E313 (max. 6 osob)

  1. Aneta Maňasová
  2. Eliška Malínková
  3. Mariia Kostyleva
  4. Adéla Randáková
  5. Kamila Mandová
  6. Natálie Minaříková

středa 12. června 2024 od 12:30 v E313 (max. 10 osob)

  1. Filip Hübsch
  2. Jirka Prochazka
  3. Jakub Lhota
  4. Anna Marie Ščobáková
  5. Jasmína Thabetová
  6. Dziyana Klishkova
  7. Arina Nadyrova
  8. Ziiatdinova Alina
  9. Nikola Žáková
  10. Thuy Trang Vuová
  11. (Nela Bártová)
  12. (Barbora Šindelářová)
  13. (Eliška Kořínková)

SPOLEČNÝ TERMÍN Geografie náboženství + Etnické minority

pondělí 24. června 2024 od 10:30 v E313 (MAX. celkem 14 lidí)

POSLEDNÍ TERMÍN

GEO od 10:30

  1. Adam Ucháč
  2. Maurerová Lenka
  3. Eliška Kořínková
  4. Hana Vávrová
  5. Anita Ondráková
  6. Kateřina Kličková
  7. Eliška Brejchová
  8. Barbora Šindelářová
  9. Hana Kutová
  10. Nguyenová

POSLEDNÍ TERMÍN

ETMI cca od 12:00 (podle toho, kolik lidí se zapíše na GEO)

  1. Maurerová Lenka
  2. Ščobáková Anna Marie
  3. Roháčková Haru

Ústní zkoušky z předmětu Etnické minority

pátek 31. května 2024 od 10:00 v E313 (max. 10 osob)

  1. Austová Pavlína
  2. Zátková Natálie
  3. Eva Vostástárková
  4. Julie Skrbková
  5. Nikol Drozdová
  6. Lukáš Zikmund
  7. Kateřina Bjačková
  8. František Novotný
  9. Naděžda Navrátilová

úterý 4. června 2024 od 11:00 v E313 (max. 6 osob)

  1. Maksimov Oleksandr
  2. Kateřina Bočková
  3. Karolína Pospíšilová
  4. Julie Skrbková
  5. Eva Vostárková
  6. Polina Chaika

úterý 11. června 2024 od 10:30 v E313 (max. 10 osob)

  1. Dziyana Klishkova
  2. Naděžda Navrátilová
  3. Iveta Šestáková
  4. Nguyenová




Počet shlédnutí: 107

ustni_zkousky.txt · Poslední úprava: 2024/06/22 19:09 autor: 37.188.189.53